Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Ismaili - Shqiperi Nena Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Video Produksioni:

Urban Graphics

Këngë e albumit:

"Nuk Ta Fal"

Komente

1 🔥

17/02/2014

2014-02-17T10:28:37+00:00Reff
Shqiperiii o Nena Imee , Ndonse jam ii merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru ee.

2x
Kur degjon zerinn e nenes , qysh e len qengji kopen
Blegerin dy a tri her edhe iken e merr dhenn

Reff .2x
Shqiperiii o Nena Imee , Ndonse jam ii merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru ee.

Ashtu dhe kjo zemra ime , me len ktu tek jam mua
2x
Vjen me vrap , me deshir , atje nder viset e tua

Reff. 2x
Shqiperiii o Nena Imee , Ndonse jam ii merguar
Dashurin tende zemra kurr ska me harru ee.


Ky tekst u dërgua nga lakii
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Ismaili:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet