Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Shkumbin Kryeziu - Flokëzezë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/04/2016

2016-04-23T18:00:01

Muzika:

Shkumbin Kryeziu

Teksti:

Ilir Berani

Orkestrimi:

Dritëro Shaqiri
Pas një pauze të gjatë, Shkumbin Kryeziu është rikthyer në skenën muzikore shqiptare. Këngëtari i njohur ka pak javë që ka publikuar këngën e tij të titulluar “Flokëzezë”, për të cilën paralajmëroi se do ta sjell edhe me videoklip. Mësohet se tashmë xhirimet e videos kanë përfunduar dhe pritet që shumë shpejt do të publikohet. Për realizimin e këngës është kujdesur vetë këngëtari dhe Ilir Berani, ndërsa për videoklipin Blerdi Malushi.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet