Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Kryeziu - Shtrati I Dashurisë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Oj Zogo"

Komente

Asnjë Koment

09/06/2018

2018-06-09T14:00:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shtrati I Dashurisë" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet