Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Kryeziu - Hanem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

02/12/2018

2018-12-02T11:59:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hanem" kënduar nga Shkumbin Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Kryeziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet