A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Shkumbin Kryeziu & Emine Toska - Dridhu Dridhu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2019

2019-05-17T17:03:15

Më Shumë Nga

Emine ToskaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Dridhu Dridhu" kënduar nga Shkumbin Kryeziu & Emine Toska.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Dridhu Dridhu".
Videoklipi nga Shkumbin Kryeziu & Emine Toska i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019