Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Sadiki - Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oj dashnia jem
Falje te kerkoj
Me pyet dikush lart (2 her)
Pse s'me dashuron

Ti ike me le
mua me fundose
a ka ma dashnii (2 her)
qe mu t'me qetsoje

Ike ti ikee
shum larg u largove
ma kurr s'do te kthehesh (2 her)
vec lart kur t'takohem

Mallku qoft gurbeti
qe neve na ndau
ike ti shpirt ike
kurr s'na la me u pa


Ky tekst u dërgua nga Anonim

Shkumbin Sadiki - Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ike".
3. Video është e këngës "Ike", por nuk këndohet nga Shkumbin Sadiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Sadiki Brati:


Komente 0