Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Sadiki - Mashtrime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kur te pash per her te pare
nuk t’mungonte thjeshtesia
kaluam shum vite bashk
mu lendu krejt dashuria

keto fjal po i nxjerr nga zemra
qe ti vet e ke lendu
sdi cfar djalli paske qen
apo kurr ske dashuru

Mashtrime mashtrime (ref 2)
ti ke veq mashtrime
kurr nuk ka me t’dasht
oh kjo zemra ime

Njeher te besova
u bona poshman
qe kur u mashtrova
vendi vend sum zan

Ti moj mekatare
shtrejt do ma pagush
qe kur me mashtrove
a i dhe fjal tjeter kujt

Mashtrime mashtrime (ref 2)
ti ke vec mashtrime
kurr nuk ka me t’dasht
oh kjo zemra ime


Ky tekst u dërgua nga Erisa

Shkumbin Sadiki - Mashtrime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashtrime".
3. Video është e këngës "Mashtrime", por nuk këndohet nga Shkumbin Sadiki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Shkumbin Sadiki Brati:


Komente 0