Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Sadiki & Xhejms Prenga - Me Falmurin Kuq E Zi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Shqipja dy krenare (Shkumbin)
Hapi kraht n'Liri
Per trojet Shqiptare
Ku i thojn Liri

Nisur nga Preveza ( Xhejms)
Ne Shkup fluturo
Ne Prishtin rreh zemra
Ulqinin mos Harro


ref:
Kosov Shqipri
Iliri dhe Cameri
Mos harro Malin e Zi
Me flamurin Kuqe e Zi (2 her)

Kastrioti thrret
Nga Lezha Legjendare
Kaluan Shum vjet
Per bashkim Kombtare

Thrret Adem Jashari
Ku ka Shqiptari
T'bashkohet Shqiptari
N'flamurin Kuq e Zi

Kosov Shqipri
Iliri dhe Cameri
mos harro malin e zi
me flamurin kuq e zi
Shkumbin Sadiki Brati
Publikimi: 27/11/2021
Teksti - Llesh Prenga
Muzika Dhe Ork. - Xhejms Prenga
Mix/Master - Studio Oroshi
Video By. Studio OroshiShkumbin Sadiki & Xhejms Prenga - Me Falmurin Kuq E Zi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Falmurin Kuq E Zi".
3. Video është e këngës "Me Falmurin Kuq E Zi", por nuk këndohet nga Shkumbin Sadiki & Xhejms Prenga.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkumbin Sadiki Brati:


Komente 1