Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkumbin Tafilaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Shkumbin Tafilaj është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Raised in the midst of an intellectual family Shkumbin Tafilaj was encouraged to pursue all his dreams, an ideal that was extended to all four siblings by their very devoted and supportive parents. It is safe to say that having their parents support has played a key role in the success of each and every one of BINI’s siblings; as it was Shkumbin‘s parents goal to ensure that each one of their children receives an excellent education. Educatio...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Demush Malaj

Armend Sherifi

Shkelqim Kosova

Butrint Bicurri

Astrit Stafai

Bajram Jakaj

Profa

Valon Rama

Toni

Edi Krasniqi

Tags: Shkumbin Tafilaj


Komente mbi këtë artist