Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Shkupi Soldiers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Shkupi Soldiers është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkupi Soldiers ose perndryshe ne gjuhe shqipe Ushtart e Shkupit jan nje grup raperesh qe miren me muzik Hip Hop dhe RAP , ky grup sic thiret Shkupi Soldiers posedon 13 Antar.Shkupi Soldiers miret me muzik qysh nga viti 2008 se shpejti nga kta djelmosha pritet albumi i pare All Shkupi Soldiers , albumi do te thiret Krejt bashk do t'ket rreth 20 keng + 1 Video Clip i cili eshte ne perpunim e siper.Shkupi Soldiers kan marr pjes ne shum koncertet dh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Misterioz

Master Bass

Kabal Mafia

New Stars

Gravity Albania

2faces

Shqiponjat

T.A.R

G-Gold Army

Forty Oz

Tags: Shkupi Soldiers


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet