Shkurte Fejza

Shkurtja Dhe Naxhija Së Shpejti Vijnë Me "Për Ty Motër"

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-06-2015]
"Për ty motër" titullohet videoklipi më i ri i motrave Shkurte e Naxhije Fejza. Është kjo një baladë e punuar me mjeshtëri të rrallë dhe që të mbush me emocione të mëdha. Veçantinë e dashurisë së motrës ndaj motrës Shkurtja dhe Naxhija e kanë sjellur në mënyrën më të mirë, duke i kënduar me shpirt njëra - tjetrës. Kompozimi është bërë nga vetë Shkurtja, teksti nga B. Emini, ndërsa orkestrimin Etno Music Studio. Klipin e realizoi Music Box Production dhe pritet të editohet shumë shpejtë. (Arsim Kolari - Teksteshqip.Com)

Shkurtja Dhe Naxhija Së Shpejti Vijnë Me “Për Ty Motër“

Dergoi: arsimdiberKomente 0