Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këto Janë Bijat E Këngëtares Shkurte Fejza

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7
[03-09-2015]
Këngëtarja e mirënjohur, Shkurte Fejza, gëzon popullaritet të madh në vendin tonë. Muzika që ajo këndon pëlqehet ndër vite.

Angazhimi i saj, ka bërë që ajo edhe pas shumë viteve në skenë, të jetë edhe më tej e kërkuar, shkruan Indeksonline.

Përvec angazhimit në muzikë, Shkurta kohën më të madhe e kalon me familjen e saj.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi familjare në të cilën mund të shihni tri vajzat e këngëtares, Gresën, Agnesën dhe Besianën.
 (Indeksonline)Komente 0