Shkurte Fejza

Shkurte Fejza "Godet” Në Prishtinë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-10-2015]
Këngëtarja Shkurte Fejza shumë shpejt do të publikojë një videoklip, një projekt të ri muzikor i cili pritet të lansohet shumë shpejt dhe është më interesant se herëve të tjera.

Shkurta ka ndjerë si obligim që nëpërmes rrjeteve sociale të paralajmërojë projektin e saj të ri.

Ajo ka vendosur që kësaj rradhe pasqyra e këngës të jetë qyteti i Prishtinës, e veçanërisht sheshi, ku edhe kënga do tmbajë titullin "Sheshi".

"Te dashur miqte e mi ua ofroj disa foto nga gjirimi i videoklipit te kenges se re: SHESHI... nje kenge me tekst dhe muzike te maestro Naim Gjoshi, realizuar nga maestro Xhevdet Gashi. Eshte nje kenge interesante qe pasqyron jeten tone reale ne kryeqytet., se shpejti iu informoj kur do te transmetohet" - ka shkruar ajo në fan page-in e saj në Facebook.

Ajo gjithashtu ka publikuar edhe disa fotografi ku shihet gjatë xhirimit të këtij vidoeklipi. (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurte Fejza “Godet” Në Prishtinë


Komente 0