Shkurte Fejza

Shkurte Fejza Feston Ditëlindjen, Ka Vetëm Një Dëshirë Për Sot!

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-11-2015]
Këngëtarja e madhe Shkurte Fejza sot feston ditëlindjen duke mbushur kështu plot 54 vjeç dhe plot vite në karrierë.

Me rastin e kësaj feste ajo ka vendosur ta pres sot në shtëpinë e saj me bashkshortin dhe familjen.

Në rjetin e saj social në facebook Shkurta ka informuar fansat për ditëlindjen e saj dhe ka thënë se e vetmja dëshirë që ka për sot është që të gjithë fansat e saj të dëgjojë vetëm lajme të mira.

Sot në të njejtën datë feston ditëlindjen edhe këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Rezarta Shkurta.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurte Fejza Feston Ditëlindjen, Ka Vetëm Një Dëshirë Për Sot!


Komente 0