Shkurte Fejza

Shkurte Fejza, Me Set Të Ri Fotografik

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[15-03-2015]
Ndonëse i ka mbushur të 50-tat këngëtarja Shkurte Fejza po vazhdon të jetë ende në dormë, kjo pasi së fundmi ajo ka vendosur që të realizojë edhe një set të ri fotografik.

E kuruar deri në çdo detaj dhe me veshje mjaft me stil, këngëtarja u gjend para fotografit të njohur Veton Osmani i cili ka përfunduar fotografitë e këngëtares.

Ndërkohë që këngëtarja ka pohuar se shumë shpejt do të vijë edhe me një këngë të re.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Shkurte Fejza, Me Set Të Ri Fotografik


Komente 0