Audio

Shkurte Fejza - I Harrova Lotet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Feston Kosova (Me Ty)"
I harrove lotet qe dikur na rane e harrove buken qe n'male e ndam po qendron prane meje i ftoht si nje gur sikur n'jeten tone nuk jemi pa kurr

Ref:
Harrove harrove i harrove krejt qa kishimi harrove vitet tona sikur fare te mos ishin

per ty jane njesoj buezeqeshja dhe loti jeton sikur kurr ske me u kthy te zoti mendon se do te vij fundi i ksaj jete mendon se asgja ske me me marr me vete

Ref:
Harrove harrove i harrove rkejt qa kishimi harrove ditet tona sikur fare te mos ishin

Harrove harrove i harrove krejt qa kishimi harrove ditet tona sikur fare te mos ishin }2 here


Ky tekst u dërgua nga Flora
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...