Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Shkurte Fejza - Shkon E Vjen Kah Dera Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

16/09/2013

2013-09-16T21:54:39+00:00O shkon e vjen kah dera ime
Vajz moj tuj shetit x2

Ndal njiher me t'pa me sy
Zonjush a i

O shpirt sa te du
Çile gojen fol me mu
Jeta ime permas teje
Ka mbaru x2

O dil njiher zonjusha ime
Sa te shoh ne xham x2

Prej marakut tan moj vajz
As s'po di ku jam

Oj vajz ne ket dhe
Shpirtin tem ne dor ma ke
Zemra ime shpesh po vet
Ah e kuj na je x2

O fort u shkrina e s'un t'pash
Ah moj bukuri x2

Ne dritare dal e rri
Ah kjaj si femi

Kjaj kjaj djal i mir
Kjaj me zemer me deshir
Une jam dashnorja jote
Naten e mir x2

Ah naten e mir


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet