Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shkurte Fejza - Stina E Gjakut

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Stina E Gjakut".
3. Video është e këngës "Stina E Gjakut", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Stina E Gjakut  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Jo Nuk Ndahet Mitrovica"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2000

2000-11-30T23:00:00+00:00Marsi hershem sjell pranveren
Tan Kosova i hap deren
Por kuçedra me nxitim
Heken stinen ne trishtim

Por kuçedra me nxitim
Heken stinen ne trishtim

Qyqavica leshon piskamen
Sharri plak po ja ban gjamen
Drini i bardh e Drini i zi
Derdhen kuq neper Shqipni

Drini i bardh e Drini i zi
Derdhen kuq neper Shqipni

Ref...x2
Jo nuk shkelen stinet tona
Pa u shterru Drini e Valbona
Se nga gjaku stin per stin
Nan Kosova mbjell lirin

Stin per lulet stin e gjakut
N'gjysem shtiz e ul bajrakun
Rozafati e shterr gjinin
Buna derdh me lot pikllimin

Rozafati e shterr gjinin
Buna derdh me lot pikllimin

Ne pranver kur lulet çelin
Vin barbaret e i shkelin
Vall te mjeret nuk e din
Se i ka moti kater stin

Vall te mjeret nuk e din
Se i ka moti kater stin

Ref...x2
Jo nuk shkelen stinet tona
Pa u shterru Drini e Valbona
Se nga gjaku stin per stin
Nan Kosova mbjell lirin


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet