Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - O Luni Luni Me Sevda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Gresa:
O luni luni me sevda
se kjo natë nuk kthehet ma.2x

Gresa:
Hajde qika hyni n'valle
Belin me dredhu si ju duket
Atmosfera ju me na tregu
Do ta kallim naten sonte
Hajde sa shyhret
Me lu valle dej sabah
E kemi ba njet.

Gresa:
O luni luni me sevda
se kjo natë nuk kthehet ma.2x

Gresa:
Na esht mbledh kosova sonte hajde rreth nga gjithkah
E me ritem ma modern
Dojm me ba sevap
Paskan ble mindile t'reja
Vallen me vallezu
Kangen me te bukur
Sonte na dojm me kendu

Gresa:
O Luni luni me sevda
Se kjo nat nuk kthehet ma.2x

Ky tekst u dërgua nga  altinnaFeaturing: Gresa Behluli
Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 1


Shkurte Fejza & Gresa Behluli - O Luni Luni Me Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Luni Luni Me Sevda".
3. Video është e këngës "O Luni Luni Me Sevda", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.