Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Oj Kosove Bukuroshe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosove Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Oj Kosove Bukuroshe", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Oj Kosove Bukuroshe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Moj Sheqer"

Komente

1 🔥

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ani moj Kosovë, oh moj bukuroshe,
O rreth me rreth edhe qoshe me qoshe,
Ani rreth me rreth edhe qoshe me qoshe.

Ani t'gjitha t'mirat, oh moj m'i ke ti e
O moj Kosovë, o moj bukurie
Ani moj Kosovë, o moj bukurie.

Ani një ma të miren o ma ke prej ari, o këtu gjithmonë o ka jetu Shqiptari,
Ani këtu gjithmonë o ka jetu Shqiptari.

Ani këtu gjithmonë o ka jetu Shqiptari, o brez pas brezi, edhe djal pas djali,
Ani brez pas brezi edhe djal pas djali.

Ani brez pas brezi, oh e kohë pas kohe,
O kurrë Kosovë, jo s'të lshojmë prej dore,
Ani kurrë Kosovë jo s'të lshojmë prej dore.

Ani sot këngtari o me qifteli e, o do t'këndon moj Kosovë per ty e,
Ani do t'këndon moj Kosovë per ty e


Ky tekst u dërgua nga Shqiperim Zenelaj
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet