Audio

Shkurte Fejza - Erdha Nga Qyteti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  34

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/01/2015

2015-01-05T19:13:57Erdha nga qyteti
Ne fshat te jetoj
Vellezer e ju motra
Me ju te punoj o x2

Ref...
O mire se na erdhe
O mire se ju gjeta
Ketu ne midis malesh
Ka lulezue jeta

Bashke me ne ne are
Me ju do te punoj e
Bashke me ju ne are
Me ju ne aksione

Bashke ne feste te bukes
Kemi feste dhe ne
Mu ne mes te fshatit
Mun ne Diber te re x2

Ref...
O mire se na erdhe
O mire se ju gjeta
Ketu ne midis malesh
Ka lulezue jeta

Bashke me ne ne are
Me ju do te punoj e
Bashke me ju ne are
Me ju ne aksione

Plot perplot hambaret
Mbush me bereqet
Dora-dores shkojme
Ne fshat edhe ne qytete x2

Ref...
O mire se na erdhe
O mire se ju gjeta
Ketu ne midis malesh
Ka lulezue jeta

Bashke me ne ne are
Me ju do te punoj e
Bashke me ju ne are
Me ju ne aksione


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...