Official Video

Shkurte Fejza - Ku Te Zuni Hana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1987

1987-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Cke Kosove Qe Po Leshon Za"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Te Zuni Hana" kënduar nga Shkurte Fejza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkurte Fejza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shkurtja Shyhreti Remzia. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Remzija...
Ej ku te zuni hana mbram
O moj nuse

Sebashku...
O moj nuse

Shyhretja...
Ej tuj pru dhen me bab e nane
O moj lule

Sebashku...
O moj lule

Shkurte...
Ej ku te zuni ylli i drites
O moj nuse

Sebashku...
O moj nuse

Ne grunoret e Mushtishtit
O moj lule o moj luleMë Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...