Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Shkurte Fejza - Zare Moj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zare Moj".
3. Video është e këngës "Zare Moj", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Zare Moj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/02/2011

2011-02-27T00:39:54+00:00I
Zare moj dil te fiku
Zare moj dil te fiku

Po te pret arshiku mi Zare sa e bukur je
Po te pret arshiku mi Zare sa e bukur je

II
Zare moj dil te moni
Zare moj dil te moni

Po te pret jarani mi Zare sa e bukur je
Po te pret jarani mi Zare sa e bukur je

III
Zare moj dil te avllia
Zare moj dil te avllia

Po te pret shoqnija mi Zare sa e bukur je
Po te pret shoqniJa mi Zare sa e bukur je

IV
Zale moj dil te porta
Zare moj dil te porta

Te te shohin bota mi Zare sa e bukur je
Te te shohin bota mi Zare sa e bukur je


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet