Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Endrra Shekullore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endrra Shekullore".
3. Video është e këngës "Endrra Shekullore", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Endrra Shekullore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  98

Muzika & Teksti:

Avni Qahili

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Endrra Shekullore"

Komente

5 🔥

12/06/2012

2012-06-12T18:04:36+00:00Ne shpirtin tim betohem
Asnje çast s'te kam harruar
Jo 100 me mijera vjet
Zemra eshte ne gjendje te pret

Me dashuri e lot ne sy
Ura ndertuam
Sa here qe duam ne
Per tu takuar

Ref...
Endrra ime
Endrra ime shekullore
Ishe ti Shqiperi
Ti ke qen
E do te mbetesh
Dashuri e madhe
Per çdo femije
Plak e te ri

Miremengjes dit e bardhe
Ndarja pas nesh ka mbetur
Do ndertojm nje shtepi
Kurorezojme nje ardhmeri

Me dashuri e lot ne sy
Ura ndertuam
Sa here qe duam ne
Per tu takuar

Ref...
Endrra ime
Endrra ime shekullore
Ishe ti Shqiperi
Ti ke qen
E do te mbetesh
Dashuri e madhe
Per çdo femije
Plak e te ri

...

Ref...
Endrra ime
Endrra ime shekullore
Ishe ti Shqiperi
Ti ke qen
E do te mbetesh
Dashuri e madhe
Per çdo femije
Plak e te ri


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet