Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Vallja Came

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja Came".
3. Video është e këngës "Vallja Came", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Vallja Came  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  32

Muzika:

Shkurte Fejza

Video Produksioni:

EMF Creative

Këngë e albumit:

"Endrra Shekullore"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00Brofa ne kame e fluturova
Me nje valle çikash çame
Dor per dore i shterngova
Bash si motra te nje nane

Vajza e nuse porsi flutra
Vallen hedhin dal ngadal
Rrotullimet me te bukra
I percjell nji keng e rrall

Ref...x2
Vallja shtrihet neper hije
Let e let si fllad pranvere
Se nje gjak gjak shqiptarie
Ne na rrjedh sot neper veje

Bashk me kangen seç perflaket
Zemra ime plot dashuri
Permbi mal shqipja dhe krahet
Per Kosove e Çameri

Vajza e nuse porsi flutra
Vallen hedhin dal ngadal
Rrotullimet me te bukra
I percjell nji keng e rrall

Ref...x2
Vallja shtrihet neper hije
Let e let si fllad pranvere
Se nje gjak gjak shqiptarie
Ne na rrjedh sot neper veje

...

Ref...x2
Vallja shtrihet neper hije
Let e let si fllad pranvere
Se nje gjak gjak shqiptarie
Ne na rrjedh sot neper veje


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet