Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Këngë Për Hyre Eminin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Këngë Për Hyre Eminin".
3. Video është e këngës "Këngë Për Hyre Eminin", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza - Këngë Për Hyre Eminin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dëshmorëve Të Kombit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Me kurore si Teuta
E n'at ane si Shota
Ec Hyre Emini
Ne mes vllezerish motra

" Rahim Ademi
Tahir Sinani
Naser Ademi
Musa Fazliu "

Me kurore si Teuta
E n'at ane si Shota
Ec Hyre Emini
Ne mes vllezerish motra

Dikur prapa grilat
Ket dit kish andrrue
Nje pushk qe t'ia shtoj
Arberis s'rrobrume

Arbris se rrobrume

Ref...
Ferizaj Tiran Prishtine
Hapen dyrt per Shqiptarine

Me trimri vazhdojke turr
Mbi Tanush u ba flamur x2

Ushtri e jona çlirimtare
Do ni qiell ni tok shqiptare

Aty esht Hyre Emini
Krenaria gjithkombtare x2

Gershetin e çiknis
E kish rehpatore
Duvakun e nuses
Kuror n'permendore

Kuror n'permendore

Ref...
Ferizaj Tiran Prishtine
Hapen dyrt per Shqiptarine

Me trimri vazhdojke turr
Mbi Tanush u ba flamur x2

Ushtri e jona çlirimtare
Do ni qiell nji tok shqiptare

Aty esht Hyre Emini
Krenaria gjithkombtare x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet