Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli - Hajde Çiko Hajde (Feat. Afrim Muçiqi & Shaqir Cervadiku)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shaqiri...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne valle
Kur po lun me bel me krah
Zemrat krejt na i kalle x2

Afrimi...
Hajde çiko hajde
Hajde hyn ne mes
Qe sa koh moj çiko
Ket nat po e pres x2

Shkurtja...
Hajde çiko hajde
E mos rri nen hije x2

Po te rrin ato dimi
O per mrekulli x2

Shyhretja...
Lum per ty moj çiko
Qe t'paska rrit nona
Ani ma shtatin çiko
O per dy kollana x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli - Hajde Çiko Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Çiko Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Çiko Hajde", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente 0