Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza & Ilir Shaqiri - Po Ku Ka Si Ti Moj Shqipëria Ime

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Ku Ka Si Ti Moj Shqipëria Ime".
3. Video është e këngës "Po Ku Ka Si Ti Moj Shqipëria Ime", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza & Ilir Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurte Fejza & Ilir Shaqiri - Po Ku Ka Si Ti Moj Shqipëria Ime  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  37

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Ilir Shaqiri

12/01/2015

2015-01-12T20:23:59+00:00Shkurte Fejza...
Hej fort po shndrrit ai diell
Dhe burimi këngët lugjeve mi përcjell
Hej fort po ngroh ky diell
Edhe trimat nëpër mend m'i sjell

M'i përkëdhel

Ilir Shaqiri...
Nga ky diell i tokës sime
Shndrrisin shekujt në agime
Dhe naganti i shqiptarit
Zjarr flakëron

Ref... sëbashku...x2
Po ku ka si ti o Shqipëria ime
O fisnikja përmbi gur
Rrjedh në këngë e ligjërime
Ballëlarta me flamur

Shkurte Fejza...
Hej fort po bjen ai tel
Dhe lahuta tingujt m'i çon larg m'i përcjell
Hej flakë po nxjerr ai tel
Edhe trimat nëpër mend m'i sjell

Po m'i sjell

Ilir Shaqiri...
Nga ky zë i tokës sime
Flasin shekujt me gjëmime
Edhe krisma e shqiptarit
Vjen brez më brez

Ref... sëbashku...
Po ku ka si ti o Shqipëria ime
O fisnikja përmbi gur
Rrjedh në këngë e ligjërime
Ballëlarta me flamur

O ku ka si këto trojet arbërore
Shkup Prishtinë Tiranë Preshevë e Tivar
Nga Janina këngë e ligjërime
Nën flamurin tonë kombëtar

Nga Janina këngë e ligjërime
Nën flamurin tonë kombëtar


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet