Audio

Shkurte Fejza - Kenga Per Jonad Hoxhen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/04/2016

2016-04-25T17:17:09N'fund qershor dymitremdhjeten nje yll drite humbi jeten ne librazhd ne buz t'shkumbinit mbyll jonadi drit'n e syrit mori dheun lajm i zi jonad hoxha shkoi i ri dhimbje babit britme motres me te lujtun ment e kokes kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul dhe malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe shkumbini e ndal valen kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul dhe malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe shkumbini e ndal valen ish njerzor te dhith e deshten aksidenti i mori jeten ju dhims druri ju dhims guri per nje cast ngriu rrjedh e lumit buz shkumbinit n'gjit me malin sheh portretin me morjalin je i gjall mes nesh jonadi ishe drita ishe mjalti kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul she malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe skumbini e ndal valen


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...