Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurte Fejza - Kenga Per Jonad Hoxhen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Per Jonad Hoxhen".
3. Video është e këngës "Kenga Per Jonad Hoxhen", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Shkurte Fejza - Kenga Per Jonad Hoxhen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/04/2016

2016-04-25T16:17:09+01:00N'fund qershor dymitremdhjeten nje yll drite humbi jeten ne librazhd ne buz t'shkumbinit mbyll jonadi drit'n e syrit mori dheun lajm i zi jonad hoxha shkoi i ri dhimbje babit britme motres me te lujtun ment e kokes kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul dhe malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe shkumbini e ndal valen kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul dhe malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe shkumbini e ndal valen ish njerzor te dhith e deshten aksidenti i mori jeten ju dhims druri ju dhims guri per nje cast ngriu rrjedh e lumit buz shkumbinit n'gjit me malin sheh portretin me morjalin je i gjall mes nesh jonadi ishe drita ishe mjalti kur vajton nona per djalin i shkul zemren shkul she malin e nga shpirti ke nxjerr fjalen dhe skumbini e ndal valen


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë