Live Video

Shkurte Fejza & Gresa Behluli - Na Qeli Prap Thana  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/02/2019

2019-02-18T15:40:57

Më Shumë Nga

Gresa BehluliKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Na Qeli Prap Thana" kënduar nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkurte Fejza & Gresa Behluli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shyhrete Behluli. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Na qeli prap thana o
Djalin e pret nana x2

Djali qe sa vjet e o
Ka shku ne gyrbet e
Shpirt o shpirti i dades o
O e o shpirt o shpirt i dades o

U djegsh o gyrbet e o
Qe na lae shkret x2

Kur me lae vetem o
M'mbeti kryet mbrapa
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o

M'la nuse t're o
M'bane grue t've x2

Po qaj e lotoj e o
Medet s'un duroj e
Shpirt o shpirt i dades o
O e o shpirt o shpirti i dades o x2Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:

Më Shumë...