Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza, Dani, Gili, Xeni, Malesori, Edona, Ylli & Violete - Oj Kosove Oj Shqipni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Kosove Oj Shqipni" kënduar nga Shkurte Fejza, Dani, Gili, Xeni, Malesori, Edona, Ylli & Violete.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 21 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
21

DËRGO TEKSTIN


Featuring: Ramadan Krasniqi (Dani)
Featuring: Gili
Featuring: Xeni (Shkelzen Jetishi)
Featuring: Malësori
Featuring: Edona Llalloshi
Featuring: Yll Demaj
Featuring: Violeta Kukaj Retkoceri
Publikimi: 09/11/2019
Muzika: Ilir Berani
Teksti: Ilir Berani
Orkestrimi: Miti GeciMë Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente mbi këtë këngëShkurte Fejza, Dani, Gili, Xeni, Malesori, Edona, Ylli & Violete - Oj Kosove Oj Shqipni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosove Oj Shqipni".
3. Video është e këngës "Oj Kosove Oj Shqipni", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza, Dani, Gili, Xeni, Malesori, Edona, Ylli & Violete.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.