Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Fejza - Telefoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Telefoni" kënduar nga Shkurte Fejza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 33 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
33

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eglo - Telefoni

Me ni iPhone 5s tu bo miliona
Edhe pa I bo kerkujt gola
Ke inati tq•het nona
O nona

Kta folin per rrug edhe nrrug hajn fara
Jeni p•dha ma p•dha se Elvana
Hiqni xhinset bre vishni fustana
G Nuk tbojn fjalt as G Nuk tbon fama

Ring ring telefoni ring ring
Sa e fika edhe prap ring ring
Me ni skoda man nqarkullim
Tu jetu si bosa bash si film

Se kto cuna kurr nuk nalen,kurr nuk nalen,kurr nuk nalen
Mos fol shum bre,lejlej llafet, lejlej llafet,lejlej llafet

2x
Telefoni busy busy
Cunat naten syt si myllin
Busy busy busy busy
You know my G’s run the city

Pj2
Biznesi shum I pist un po’ foli me kultur
Hello hello
hello hello
Mthuj se qa don si prej qielli ti gjuj
You know you know
You know you know

Kta nuk jon real edhe folin pa sens
Na jena nrrug man tu bo pare me thes
Ke problem me ne,Na ti q•na tdekt
Na vina para ftyre edhe ta bojn terr
Kta
Xhepat bosh edhe gojen e madhe
Jeni per marre bre a su vjen marre
Qysh I vogel kom ik prej lagjes
Sakrifica plot,tash ta boj shi me pare

Me ni iPhone 5s tu bo miliona
Tu bo miliona
Edhe pa I bo kerkujt gola
Sa mir o nona

Refren 2x
Telefoni busy busy
Cunat naten syt si myllin
Busy busy busy busy
You know my G’s run the city

Pj3

Nuk o kan e leht, per me kan ktu ku jena
E mdhem zemra per vllaznit qe jon mrena
Ni dit prap do takona si nkohe tvjetra
Na E kena dit man se qyshtu o jeta

Kaniher fiton edhe kaniher hup
Po nuk nalna se e kena zemren gur
Egersina jon kurr nuk ka mu zbut
Kena me mrri qaq nalt sa me flet me parashut

Andrea & Noend - Telefoni

Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

Ike ti pa me thene nje lamtumire, oh yeah yeah
O zemer zemer, zemren ma ke ngri, oh yeah yeah
Po du me dit ca ndodhi na sjena mire? oh yeah yeah,
Oh yeah po du me dit ca ndodhi, na sjena

Ndienja nuk ka zemra e ftohte si akull
Shpirtin e plasur
Mos te kisha pa kurr, ey
A do ishte ma mire?
Ky shpirti i vrare meriton pak meshire
Ti ke ik pa lamtumire
Numrin time e ke fshir
Kjo zemer e shkret emrin ton o tu thirr
Prej teje ndryshova
Jom tjeter njeri
Ti shpreson te gjesh ma mire
Une t'uroj te jesh ma mire
Pow,pow, pow

Your smile In my mind
I want you to stay
If your love I could buy
I will give, I will give all the way

2x
Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

2x
Oh my, Oh my
I love It smile, nah nah
Oh my, Oh my
I love It gyal, nah nah

Edi ki me mbet vetem
Ki me mbet vetem
Ki me mbet vetem ti
Edi po pret nje tjeter
Po pret nje tjeter
Amo jo bashk na dy

Ajo sdin me m'vlersu mu
Ajo sdin me m'vlersu mo nah
Ajo sdin me m'vlersu mu
Amo koha tash ka ik,
MO NUK JENA BASHK

2x
Xhana na na, na na nah
Çelma ti telefonin
Xhana na na na na na Ahh

Naim Krasniqi & Ezo Menic - Telefoni

Hajde moj nafile, mos ma bon me hile
Hey aman aman, aman
Hajde moj nafile, mos ma bon me hile
Hey aman aman, aman
E hey aman aman, hey

Dil moj qiko, dil te stoni
Qe dy net pot pret jarani
Dil qiko a po nin, o mplase lochko mir
Dil moj qiko, dil te stoni
Qe dy net pot pret jarani
Ngo qiko pot cingron, a mplase lochkodon

Alo?
Grue kush oh?
Gabim te ka

Zemra po ma don, kur po me cingron
Shpirtin ma likshton, aman
Zemra po ma don, kur po me cingron
Shpirtin ma likshton
Ku mka met, e ku e kam harru
Qysh me mujt pa ta me rrnu
Ku mka met ku e kam harru
Kish niher o mem cingru, oh shpirtin mema gzu

Dil moj qiko, dil te sona
Se pot presin 7 jarana
7 jarana, dyzexhi
a ndhe po don me i shti
Dil moj qiko, dil te sona
Se pot presin 7 jarana
7 jarana, dyzexhi
a ndhe po don me i shti

Alo?
Grue kush o?
Gabim te ka

Kush o kan, e ka guzu
mollen me kafshu, aman
Kush o kan, e ka guzu
mollen me kafshu
Ku mka met, e ku e kam harru
Qysh me mujt pa ta me rrnu
Ku mka met, e ku e kam harru
Kish niher o mem cingru, o shpirtin me ma gzu

Dil moj qiko, dil te kroni
Pak dylberat rrin te proni
Rrin e presin veq me tpa
o mash-mashallah
Dil moj qiko, dil te kroni
Pak dylberat rrin te proni
Rrin e presin veq me tpa
o mash-mashallah

Alo?
Loqkoman a je ti?

Më shumë këngë me këtë titull:


Renditja: Top 200
Publikimi: 28/11/2020Më Shumë Këngë Nga Shkurte Fejza:


Komente mbi këtë këngëShkurte Fejza - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Shkurte Fejza.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.