Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shkurte Gashi - Nuk Jam E Jotja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/06/2015

2015-06-16T19:46:51Dikur te deshta,
ma shum se veten,
von e kuptova,
ce ke dhe tjetren,
prej asaj dite,
kur nuk kam dashur ce ti shoh ma syt,

Dikur te deshta,
por tani nuk te dua,
ma mir te vdes se sa, ti shijoj buzet tua
me ben fajtore,
edhe pse e din ce esht faji yt,

Ref:(2x)
Nuk jam e jotja e nuk do te jesh i imi
me vjen shum kec se nuk te njoha nga filimi
nuk jam e jotja shko atje ku ta mer mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra

Tash ka mbaruar,
dua te jesh i bindur
per njeri tjetrin
si duket skemi lindur
gjithcka provove
per mua per asgje nuk me ke pyt

Dikur te deshta,
por tani nuk te dua,
ma mir te vdes se sa, ti shijoj buzet tua
me ben fajtore,
edhe pse e din ce esht faji yt,

Ref:(5x)
Nuk jam e jotja e nuk do te jesh i imi
me vjen shum kec se nuk te njoha nga filimi
nuk jam e jotja shko atje ku ta mer mendja
tani mos u kthe shko te ajo tjetra


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...