A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Fol Qka Ta Don Zemra


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Vetëm Unë Jam Dukat"

Song from the album:

"Hajde"


nese sonte vjen afer meje dije mir se cka pres prej teje shum kam qef me pa sy me sy ooo e me u knac tu lujt vec me ty edhe pse ende nuk ma thuuu buzet po te digjen per mu pse nuk vjen tani pak ma ngaaat oooo ta bejm naten sikur nji sahat.

fol cka ta don zemra mos e kcyr per pak krejt cka don prej meje sonte do ti jap 2X

do ta them un sot ashiqare mka mar malli me hy ne valle krejt e din se sa jemi dasht ooo esht gjyna mos me nejt ma bashk edhe pse ende nuk ma thuu buzet po te digjen per mu pse nuk vjen tani pak ma ngat ooo ta bejm naten sikur nji sahat

fol cka ta don zemra mos e kcyr per pak krejt cka don prej meje sonte do ti jap 2X


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019