Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Shkurte Gashi - Nata E Fundit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Vetëm Unë Jam Dukat"

Këngë e albumit:

"Nata E Fundit"
Ishte nat e fundit qe dola me ty
zemra qe te deshti per njeher u thy para teje sot nuk dua me te qaj edhe pse syt i kam plot vaj

buzet qe mdigjen sikur prush perveq teje si puth kush ohoo
ti ke qeenn dhe gjithmon ke mbet dashuriaa e sinqertt...

edhe pse me ikee dhe pran teje sjam un ket ta kam falur inati sta kam pse nuk mundem kurr qe diqkaa tet bejj keqq sjam si ty dhe ket mere veshtt...

buzet qe mdigjen sikur prush perveq tejee si puth kush ohoo
ti ke qen dhe gjithmon ke mbet
dashuriaa e sinqertt...[2herr]


Ky tekst u dërgua nga Meeeliiiiiii
Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:

Më Shumë...