A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Shkurte Gashi - Kujton Baba I Lules


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2010

2010-01-11T00:03:33

Song from the album:

"Hajde"


kujton baba i lules
kujton baba i lules poo ja kallim shpijen
jo babo jo veq po ta marrim bijen

kujton vllau i lules
kujton vllau i lules po ja kallom oden
jo vllao jo veq po ta marrim motren

o kqyrni shoqe qa ka rritur nana o e ka belin per dy kollana
kqyrni shoqe dimiat e kuqe
ty tka nana bajrak nder nuse
kqyrni shoqe dimijat me pika
edhe sonte o bajrak nder qika


Lyrics submited by Elmedina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019