Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Hajde Moter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

2x Hajde Moter Dalim Nbashqe enum
ooo prej kerkujna synin nuk e tremum ooo

2x synin nuk e tremum as se lujna oo
kem vllazni o si tutem kerkujna

2x ka than vllau jon o jam i ri
ooo nuk martohna jalla pa shoqni ooo

2x pa shoqni edhe pa tupana ooo
se i ri o jalla ma nuk bahna ooo

Ky tekst u dërgua nga Hanna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2010


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0


Shkurte Gashi - Hajde Moter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Moter".
3. Video është e këngës "Hajde Moter", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.