Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Edhe Ku Ju Knova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe ku ju knova aj sonte me qeeeef

jalla albanova po dojkan me djeg

edhe ku ju knova as sonte me mund edhe per lorisin gjilanin me kall

aaaaaaaa eeeeeeeeeeelelelele
aaaaaaa aaaaaaaa eeeeeeelelelele

edhe per tetov ooo aj sonte ka rrshii
edhe kumanoven sonte per shoqni

edhe per prishtin oo sonte me vullnet
edhe ferizajin jalla dojm me djeg

edhe ku ju knova aj sonte me qeeef o ju knon shkurta me shoqnin e vet

edhe ku ju knova aj sonte me mall jasha jardenavi korqoven me kall


Ky tekst u dërgua nga Hanna


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Gashi - Edhe Ku Ju Knova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Ku Ju Knova".
3. Video është e këngës "Edhe Ku Ju Knova", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0