Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Shina Nana Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

luje luje vallen pak per mu
sonte nata ka kalu
po shkojn oret nji nga nji
n breng ne zemer me ke hy
Ref:2x
shina nana najna, nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla.....
shina nana najna,nana naj naj na ,dua sonte tet kem prane...
SHKURTE: 2x
sonte teper mua je , je yll nate qe nuk flet.....
them mos u largo kaq shume se mu dogj zemra mu ba shkrum
REF: 3X:
shina nana najna ,nana naj naj na luje , luje belin sonte mashalla ....
shina nana najna , nana naj naj na dua sont tet kem prane


Ky tekst u dërgua nga Bardhyl Salihi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurte Gashi - Shina Nana Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shina Nana Na".
3. Video është e këngës "Shina Nana Na", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0