Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Mos Dashini E Vjeter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

edhe sot jom siikur djee e nga ti qka ka te re a je gjaLL o shpirti im qe spo deL mo ne takim qee saa koohh nukk te ka m paa per ket fajeet kuush i ka .

reff. : ojj dashni e vjeter sdi si met harruu sii soot edhe neseer prap ka met kerku .

sa her po pikoon nje yyll mendoi se dot wjen nje diit emir nje dehshiir e shpreh qdoo her po sploocohet asniiher dit per dit po bei qudi perseri shum larg nga ti
Ref. .
tee priita me muuaj u ben disa wiet moj ket zemer nuk po di kujt tja loo un amanet


Ky tekst u dërgua nga  ilirjana

Shkurte Gashi - Mos Dashini E Vjeter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Dashini E Vjeter".
3. Video është e këngës "Mos Dashini E Vjeter", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0