A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkurte Gashi - Dal Ne Qytet Me U Shetit


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  13

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Hajde"


Dal n'qytet per me u shetit
po pa ty s'kalon kjo dit

2x me shkon mendja leter te qoj
po me shkru jo nuk guxoj

Po qfar mendje paske pas
zemren po don me ma plas

2x spari her kur te pash ty
thell ne zemer me ke hy

Po ja la ni porosi mos lakmoni n dashuri nuk e kam un per inat dashurija stlen rehat

jo nuk e kam un perinat dashurija s'tlen rehat

Po ja la ni porosi mos lakmoni n dashuri nuk e kam un per inat dashurija stlen rehat

jo nuk e kam un perinat dashurija s'tlen rehat


Lyrics submited by Piki
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019