Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Ata Sy Une S'ti Harroj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  14

Koha mua me kaloi me mungon kjo jet
sa shum vuj edhe vajtoj ne dashuri jam lendu..
koha mua me kaloi me mungo kjo jet sa shum vuj edhe vajtoj ne dashuri jam largu..
ata sy un si harroj gjithmon perjet i kujtoj edhe pse ti mje largu kurrperjet skam me t'harru..
ata sy un si harroj gjithmon perjet i kujtoj edhe pse ti mje largu kurrperjet skam me t'harru ..
Do tkujtohen fjalt emia kan me t permallu
do tkujtohen fjalt e mia kan me tpermallu,
do ti lutem zotit o neve dy me na bashku,do ti lutem zotit o neve dy me na bashku..
Ata sy un si harroj gjithmon perjet i kujtoj edhe pse ti mje largu kurr perjet skam me t'harru


Ky tekst u dërgua nga inna

Shkurte Gashi - Ata Sy Une S'ti Harroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy Une S'ti Harroj".
3. Video është e këngës "Ata Sy Une S'ti Harroj", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 3