Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Kot E Kot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

hejj ti je djal qe veq me fjal mua me ngacmon
hej ti sguxon as nuk provon te kerkosh qka do

kot dukati kot floriri kot te gjitha i ke
kot qe thua je me i miri po mua sme ke
(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri

hej ti je djal qe veq flet dhe asgje nuk ben
hej ti je djal qe veq me lek veten e lavdon

kot dukati kot floriri kot te gjitha i ke
kot qe thua je me i miri po mua sme ke
(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri

(2 her)vet un jam dukat afrohu me ngat mos u bej merak
vet un jam flori e ti djali ri e qna duhet pasuri..


Ky tekst u dërgua nga unnn

Shkurte Gashi - Kot E Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot E Kot".
3. Video është e këngës "Kot E Kot", por nuk këndohet nga Shkurte Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurte Gashi:


Komente 0