A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shkurte Gashi - Godet Shpirtin


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  137

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

08/03/2014

2014-03-08T19:03:26

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Video Production:

EMF Creative

Song from the album:

"Balada Dashurie"


Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …

Era dhe fjalet me mbeten
Ndjenjat dhe malli me treten
Trupin sot te ftohte e kam
Akull zemra ime jam

Ref :
Ti se din, e vazhdon godet si thike
Lodhet shpirti im
Qe ta dhash gjithe dashurine
Mos harro se kur thyhesh, nuk genjen
Edhe jeten me ta fal
Per ty ja vlen …


Lyrics submited by vizion
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019