A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Shkurte Gashi - Do Mbijetoj


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

03/06/2017

2017-06-03T19:00:00

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Participating in

Zhurma Show 2017
Pse t’jam ba bajat
me thuaj ti
pse te jam merzit
dhe une se di
t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 2X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….

pse te kam zhgenjy
une nuk e di
ndoshta te ka mungu
nga une dashni.....

t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...
jam une….

REF 3X
sa tkam jete nuk do te harroj
dhe nese veten time e denoj
do te mbijetoj, un di te mbijetoj….


Lyrics submited by L.De-Cards (1)

2018-02-08 21:56:38
t’paskam dhone ty kaq shume dhimbje
tpaskam dhone....
dhe pse une per ty jap shpirtin,
se kupton...

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019