Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Malli Mka Marre Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votëKa shume kohe qe jemi ndare
Ste kam pare e sme ke pare
Ti ke vuajtur une kam vuajt
Shpirtat dashnine e kane rruajte.

Malli me ka morr me ka morr
Me te pas thire a kishe ardhe
Malli me ka marr me ka marr
Me te pas thire a kishe ardhe.

Ske fol ti skam fol une
Heshtje zemrat dojne ma shume
Ti ke vuajt une kam vuajt
Shpirtat dashnine e kane rrujte.

Malli me ka marr me ka marr
Me te pas thire a kishe ardhe
Malli me ka marre me ka marr
Me te pas thirre a kishe ardhe.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - Malli Mka Marre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli Mka Marre".
3. Video është e këngës "Malli Mka Marre", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0