Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Me Do Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kur per mua te flet bota
A te vjen keq qe sjam e jotja
A te vjen dhimbje qe te mungoj
Qe prane teje me sjetoj.

A me do a sme do
A ke force te me thuash jo
Nese vij ndonjiher me te pa
A te thote zemra prape me u nda.

A te vjen keq per ato dite
Qe ske ardhe kur te kam prite
A qan syni qe sme sheh
A te dhem shpirti qe sme ke.

A me do a sme do
Ake force te me thuash jo
Nese te vij ndonjiher me te pa
A te thote zemra prape me u nda.


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Shkurtja Shyhreti Remzia - A Me Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Me Do".
3. Video është e këngës "A Me Do", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0