Më mbaj mend (për 1 muaj)


Shkurtja Shyhreti Remzia - Luje Vallen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen".
3. Video është e këngës "Luje Vallen", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Shkurtja Shyhreti Remzia - Luje Vallen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Bilbilat E Mushtishtit"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Kish kalu shume kohe gezim qe skisha pas dicka ne zemer ndjeva ate nate kur te pash.

Isha lodhe prej jetes prej fjaleve te kota kur me shikove ti mu ndryshua bota.

Luje luje vallen mos u ndal
Se ty jeten ta kam fal
Per mua per mua vec ty je
Zemer te kam e zemer me ke.

Kish kaluar shume kohe gezim qe skisha pase dicka ne zemer ndjeva ate nate kurte pashe.

Isha lodhe prej jetes prej fjaleve te kota kur me shikove ti mu ndryshua bota.

Luje luje vallen mos u ndal
Se ty jeten ta kam fale
Per mua per mua vec ty je
Zemer te kam e zemer me ke.


Ky tekst u dërgua nga Arsim K.
Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet