Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Po Na Ban Havaja Vrant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

Shkurte Fejza...
Po na ban havaja vrant e vrant
Mori vrant e vrant
Po na ban havaja vrant e vrant
Mori vrant e vrant

Qelu moj havaja edhe pak mori
Edhe pak
Qelu moj havaja edhe pak mori
Edhe pak

Remzie Osmani...
Se kemi ne dasem shume bija o
O shume bija o
Se kemi ne dasem shume bija o
O shume bija o

Me fustana te bardh me dimija o
Me dimjia o
Me fustana te bardh me dimija o
Me dimija o

Shyhrete Behluli...
Moj havaja vrant e me mjegull o
Moj me mjegull o
Moj havaja vrant e me mjegull o
Moj me mjegull o

Ndal e le te bjen shi nji dit tjeter
Nji dite tjeter o
Ndal e le te bjen shi nji dit tjeter
Nji dite tjeter o.


Ky tekst u dërgua nga Jetoni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Po Na Ban Havaja Vrant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Ban Havaja Vrant".
3. Video është e këngës "Po Na Ban Havaja Vrant", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0