Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurtja Shyhreti Remzia - Ku Te Zuni Hana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Remzija...
Ej ku te zuni hana mbram
O moj nuse

Sebashku...
O moj nuse

Shyhretja...
Ej tuj pru dhen me bab e nane
O moj lule

Sebashku...
O moj lule

Shkurte...
Ej ku te zuni ylli i drites
O moj nuse

Sebashku...
O moj nuse

Ne grunoret e Mushtishtit
O moj lule o moj lule


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber


Nuk kemi video për këtë këngë.
Shkurtja Shyhreti Remzia - Ku Te Zuni Hana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Te Zuni Hana".
3. Video është e këngës "Ku Te Zuni Hana", por nuk këndohet nga Shkurtja Shyhreti Remzia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Shkurtja Shyhreti Remzia:


Komente 0